nuri alço hapı   


içeni bayıltan, bayıltmakla kalmayıp bayılmadan 5 saat öncesini ve ayıldıktan 5 saat sonrasına kadar ki süreyi de hatırlamamasını sağlayan kötü niyet hapı.

(bkz. yabancılardan yiyecek içecek almamak)
(bkz. nuri alço) (bkz. aspirin) şurup,hap ve fitil versiyonları vardır.en makbul olanı fitildir.
(bkz. nuri alço fitili) (bkz. miyah miyah) kötü yola düşürülecek hatun kişinin içkisine karıştırılan ve hatun kişinin "ayh bana bir şeyler oluyoor" tadında cümlelerle düşüp bayılması sağlanan hap ticari ismi: nuryalchosilin 100 mg tablet

üretici firma: alcho & greenpine pharma medicals coop.,istanbul - turkey

formülü: her suda eriyen tablet, 50 mg klorazepat, 35 mg tebain, 15 mg codein ve yardımcı madde olarak titandioksit (e177) içerir.

endikasyonları:

-major kadın uyumaması
-agorafobili karşı koyma
-cinsel uyum bozukluğu
-minör topluma kazanılamama.

kullanım şekli ve dozu:

her türlü endikasyon durumunda kadının içeceği herhangi bir sıvıya bir tablet, 18 yaşından küçük kadınların içecek sıvılarına ise yarım tablet olarak kullanılır. yapılan testlerde tek dozun bir gün içinde bütün niyetleri gerçekleştirmede yeterli olduğu görülmüştür. elde etmek istediği kız veya kadına sahip olmak için ,bedenine belki ama ruhuna asla, erkek milletinin kullandığı ve nuri alço tarafından bulunan hap (bkz. bekaretini kaybetmeden önce yapılan son aktiviteler) avusturalya'da halen yaygın bir şekilde kullanıldığını öğrenip dumur olduğum hap.
en fazla tecavüz oranına sahip ülke olan avusturalya'da bu hap kullanılarak hatun kişiler uyutuluyor, ve daha sonra etlerinden sütlerinden faydalanılıyormuş. özellikle turistler kurban oluyormuş bu hapa. aman dikkat avusturalya'ya gideceklere duyurayım dedim.

GiA, en iyi Internet Explorer ve 1024 x 768 çözünürlük ile görüntülenir.


DiskLamer: GIA içinde, dışında, etrafında, üzerinde gördüğünüz her türlü anlam, başlık, vs yazana aittir. Herhangi bıdıbıdı ile GIA muhatap olmayacaktır, sorumlu tutulmayacaktır. Ettiği laf ile gia arkasına saklanmaya çalışanlar direk satılacaktır, afişe edilecektir.

Hafif GiA
0.003 saniye (8 query)