karı soyma oyunu   


volfied türünden ama çıkan resmin sıkıcı uzay gemisi değil bazen erotik bazen hard porn resimler olduğu ateri oyunları.
bacak kadar çocukken, millet alekspu, aduket, oryuken falan kasarken ben ağzımdan salyalar akarak bu tür oyunlara akıtırdım paramı.
eski versiyonlarında pek bir şey görünmezdi ama yenilerinde canavar gibi net ve çıplak resimler vardı. aaah ahhh son çocukluğun verdiği delicesine merak ve ilk filizlenmeye başlayan abazalıkla bu oyunlara harcadığım emekleri derslere verseymişim atom mühendisi bile olurdum. (bkz. gals panic)
(bkz. mame) oynayan abaza, oynamayanlar ondan da abaza. hiç bir oyun makinesinin başında bu kadar çok insan birikme. gördüğünüz zaman ne öle bedava bişi mi dağıtıyolar falan diye şaşırıp kalırsınız. artık cep telefonlarına bile taşınmış oyun. hak taktiği sayesinde benim ve abazanus arkadaşlarımın saatler boyunca tek jetonla oynadığımız, zevkli oyunlardan bir tanesi..

ayrıca (bkz. karı) üzerimdeki etkisi şu anda bile devam eden oyun türü.

arkadaşlarla sohbet anı. eski ateri macerası anıları açılır. herkes attığı tekmelerle, mahallede kimsenin onu yenemediğinden, dakikada 15 oryuken çekebildiğinden bahseder. ateri salonlarında ciddi anlamda zaman ve para harcamasına rağmen "savaşma seviş" demeyi içgüdüsel başarıp başlık konusu oyunlara servet yatırmış ben ise, "evet evet süper oryuken çekerdim ben de" diyemem. o zamanlar başarılı olduğum bu konuda ise hiç övünemem.

arkadaş muhabbetlerinde, "eheh ben de çok iyi karı soyardım. yaratık ne zaman nerede nasıl saldıracak bütün bölümlerde biliyordum" demek o an neşeli bir muhabbete neden olsa da uzun vadede zararlıdır. insanların aklında ergen arzularını ateri koluna akıtan abaza olarak kalırsınız. "tabii ya güzel günlerdi" der geçiştiririm, akşam da yatağımda ağlarım. türkiye'de karı soyma oyunu dendiğinde kasdedilen oyun %90 miss world 96 nude adlı oyundur.. sonradan gals panic serisi ithâl edildi, mertlik bozuldu.. (bkz. hentai) (bkz. strip poker)

GiA, en iyi Internet Explorer ve 1024 x 768 çözünürlük ile görüntülenir.


DiskLamer: GIA içinde, dışında, etrafında, üzerinde gördüğünüz her türlü anlam, başlık, vs yazana aittir. Herhangi bıdıbıdı ile GIA muhatap olmayacaktır, sorumlu tutulmayacaktır. Ettiği laf ile gia arkasına saklanmaya çalışanlar direk satılacaktır, afişe edilecektir.

Hafif GiA
0.0029 saniye (8 query)